1HSG TARIM’DA NELER BULABİLİRİM?

Kurutulmuş Meyve, kurutulmuş sebze, taze işlenmiş meyve ve ön pişirilmiş ürünler, birçok farklı işleme yöntemleriyle tedarik edilebilir. Ürünler, müşteri talebine uygun olarak istenilen ölçü ve gramajda hazırlanır.

Kurutulmuş meyveler:

Organik elma, armut, şeftali, kayısı, portakal, mandalina, greyfurt, limon, karpuz, kavun, havuç, ananas, kivi, yabanmersini, hurma, ayva, dut, incir, Hindistan cevizi, ahududu, vişne, kiraz, mango, nar, çilek, muz, mürdüm eriği

Kurutulmuş sebzeler:

Mantar, Porçini Mantarı, İstiridye Mantarı, Kereviz Yaprak, Kereviz Kök, Kırmızı Biber, Yeşil Biber, Pırasa, Ispanak, Fasulye, Maydanoz, Dereotu, Kabak, Turp, Patates, Patlıcan, Defne Yaprağı, Mısır, Brokoli, Karnabahar, Pancar, Salatalık, Lahana

Ön Pişirilmiş ürünler

Nohut, Kuru Fasulye, Kırmızı Mercimek, Yeşil Mercimek, Arpa Şehriye, Tel Şehriye, Pirinç, Kırık Pirinç, Buğday

Taze işlenmiş meyveler:

Elma, Ananas, Muz, Armut

Paketli ürünlerimiz

Yeşil Elma Cipsi, Kırmızı Elma Cipsi, Portakal Cipsi, Çilek Cipsi, Balkabağı Cipsi, Pancar Cipsi, Yeşil Kabak Cipsi, Tatlı Patates Cipsi, Domates Cipsi, Kurutulmuş Kayısı, Kurutulmuş Erik, Kurutulmuş İncir, Kurutulmuş Üzüm, Kurutulmuş Hurma

Müşteri talebine uygun olarak farklı ürünler için de paketli ürün çalışmaları yapılabilir.

2ÜRÜNLERİ HANGİ GRAMAJ/ÖLÇÜ/ŞEKİLLERDE TEDARİK EDEBİLİRİM?

Tedarik edebileceğimiz tüm ürünler, markanın talebine göre; toz, dilim, küp, kırıntı, flake, chunky şekillerde hazırlanır. Ürünlerin minimum ve maksimum gramajı, ürüne göre farklılık gösterir. Detaylı bilgi için satisdestek@hsgtarim.com’a e-posta gönderebilirsiniz.

3NUMUNE TALEP EDEBİLİR MİYİM?

Ürünlerimizin tamamında numune gönderimi sağlamaktayız. Detaylı bilgi için satisdestek@hsgtarim.com’a e-posta gönderebilirsiniz.

4ÜRÜNLER NEREDE HAZIRLANIYOR?

Ürünlerimiz, HSG Tarım’ın Tuzla’da bulunan toplamda 5000 m2 alanda yüksek teknoloji ile üretim yapan fabrikalarında hazırlanmaktadır. Üretim tesisimizin detayları için videomuzu https://youtu.be/UWQPLo01AXg linkinden izleyebilirsiniz.

5ÜRÜNLER HANGİ KOŞULLARDA HAZIRLANIYOR?

Avrupa menşeili yüksek teknolojili kurutma fırınlarımız bulunmaktadır.

Air Dry denilen filtrelenmiş temiz hava sistemi ile kurutma fırınlarına sıcak hava verilir ve bantlarda bulunan meyve veya sebzeler devirmeli sistemle nemleri kontrollü olarak düşürülerek kurutulur.

Bir çok kurutma sistemi vardır ancak bizim kullandığımız sistemde yeterli ve fırının her tarafına rahatça dağıtılan sıcak hava, hem mikrobiyal yükü hem de aflatoksin benzeri mikrobiyal canlıların oluşturduğu toksin maddelerin oluşumunu engeller.

Kapalı fırın sistemi, havadaki mikrobiyal yükün ve partiküllerin bulaşmasını engellemektedir. Bu sistem sayesinde meyve ve sebzelerin yüzeylerindeki gözenekler kontrollü olarak kapatılır. Böylece ürünlerimizin besin değerleri, lezzeti ve aroması korunmakta ve nihai ürün kullanılırken ortaya çıkmaktadır.

6HSGTARIM’IN FARKI NEDİR?

Tarımsal alanda yüksek katma değer,

Alanında lider firmalara tedarik desteği,

BRC, ISO 22000, ISO 9001, KOSHER, HELAL, ECOCERT ORGANIC ve FDA sertifikalı ürünler,

Kalite ve Gıda Güvenliği’ ne verilen yüksek önem,

Müşteri memnuniyetinin öncelikli olması,

Kaliteli, sağlıklı ve güvenilir girdilerle, çalışanlar için sağlıklı ve güvenli koşullarda, çalışan haklarına saygılı olarak, çevreyle barışık ve hijyenik koşullarda üretilmiş ürünler

7KURUMSAL TEDARİK İÇİN NASIL SİPARİŞ VEREBİLİRİM?

satisdestek@hsgtarim.com’a e-posta yoluyla, http://www.hsgtarim.com/iletisim linkindeki iletişim formunu doldurarak ya da hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında +90 216 304 0154 numaralı telefonumuzdan bize ulaşarak sipariş oluşturabilirsiniz.

8HSGTARIM’A TEDARİKÇİ OLABİLİR MİYİM?

Şirketimiz, kalite sistemimizin belge gereğini yerine getirebilen tedarikçilerle firmalarla çalışmaktadır. Detaylı bilgi için satisdestek@hsgtarim.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

9GÖRÜŞ VE ÖNERİLERİMİ NASIL İLETEBİLİRİM?

satisdestek@hsgtarim.com’a e-posta yoluyla, http://www.hsgtarim.com/iletisim linki aracılığıyla ve +90 216 304 0154 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.